Page 1 of 1
3G
Posted: Thu Jul 14, 2011 8:34
by pavelxy
Ahoj, nevíte někdo jestli nejdou někde vypnout hovory přes 3G síť? Díky za jakoukoliv odpověď.
3G
Posted: Thu Jul 14, 2011 8:47
by steelspace
3G je kanál jenom pro data, s hovory nemá nic společného.
Jinak 3G lze vynout v settings / cellular / 3G connection
3G
Posted: Thu Jul 14, 2011 8:50
by Vlasta W.
Některé telefony tohle nastavení standardně nemají, ale dá se aktivovat hackem, pokud máš telefon odemčený. Nainstaluješ Advanced Configuration Tool od Juliena Chapmana a v něm na záložce Tweaks aktivuješ Show 3G Toggle. Pak se v Settings - Cellular (nebo Mobile network) objeví možnost vypnout 3G.
steelspace: Proč by hovory neměly chodit přes 3G?
3G
Posted: Thu Jul 14, 2011 8:56
by pavelxy
Bohužel telefon odemčený nemám.....
steelspace: To se mýlíš hovory přes 3G chodí a tam kde není dostatečné pokrytí 3G tak při hovoru se přepíná na 2G a stává se že vypadávají hovory....
3G
Posted: Thu Jul 14, 2011 12:49
by steelspace
Ten přepínač by asi fungoval i v tomto případě, předpokládám, že to vypne celý 3g modul telefonu.
3G
Posted: Fri Jul 15, 2011 10:52
by pavelxy
Jinak předpokládám že telefon s aktualizací NoDo již odemknout nejde??
3G
Posted: Fri Jul 15, 2011 11:26
by morro
Ne s Aktualizací NoDo již phone odemknout nejde.
