Našel jsem chybu ve WP7

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Post Reply
Ingnition
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 162
Joined: Sat Apr 09, 2011 22:33
Zařízení: Nokia Lumia 520
Location: Sedlčany
Contact:

Našel jsem chybu ve WP7

Post by Ingnition »

Zdravím,
nevím zda je to konkrétně chyba WP7 nebo mého HTC HD7, ale mám tu takové dilema s budíkama. Když si nastavím několik budíků, většinou s 5 minutovým rozdílem tak se mi sem tam stane to, že se potom jeden budík přelívá s tím druhým a pak i s tím třetím atd... A pokud včas ten budík neodmáčknu, totálně mi zkolabuje telefon. Nefunguje reproduktor jak vzadu, tak i ze předu, nefunguje ani mikrofon - člověk vám zavolá a neslyšíte ho a ani on neslyší vás. Při spuštění písničky ji nemůžete zastavit. Prostě to nejde. Aby bylo zase vše v pořádku, tak musím telefon vypnout a zapnout.

A co si myslíte vy? Je to chyba WP7? Stalo se vám to někdy? Mě už dvakrát :)

//EDIT: A ještě to totálně vybylo baterku během 4 hodin.
dufulo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 342
Joined: Thu Dec 23, 2010 1:26
Zařízení: HTC Desire HD, Evo 3D

Re: Našel jsem chybu ve WP7

Post by dufulo »

Prečo to neriešiš cez funkciu odloženia budíku snooze? Či to sa vo wp7 nedá?
Ingnition
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 162
Joined: Sat Apr 09, 2011 22:33
Zařízení: Nokia Lumia 520
Location: Sedlčany
Contact:

Našel jsem chybu ve WP7

Post by Ingnition »

Tady jde ale o princip. Ne o to, jak vypnout budík :) Pokud si dáš ve WP7 jeden budík a druhý o 5 minut později a ten první neodložíš tak se začne přelívat s tím druhým budíkem a pokud jich je potom třeba 4 tak mi to zaseká telefon, jak už jsem psal. Tak či onak by se tohle stávat nemělo.
User avatar
miaggi
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 118
Joined: Wed Mar 23, 2011 13:19
Zařízení: LG G Flex 2
Location: Praha

Našel jsem chybu ve WP7

Post by miaggi »

já zas nechápu fungování moji baterky. O víkendu jsem měl skoro pořád zaplé wi-fi, GPS, surfoval, poslouchal tak 4 hodiny muziku, prostě si s tím telefonem pořád hral. Vydžel mi 2 dny. V pondělí jsem skoro nic nedělal (žádný net, jen 2h muziky) a vybil se za den :x
User avatar
Roozi
nováček
nováček
Posts: 22
Joined: Wed Jan 05, 2011 9:40
Zařízení: HTC 7 Trophy
Contact:

Našel jsem chybu ve WP7

Post by Roozi »

Měl sem 3 budíky po 5 min, které se překrývali ale telefon se nezasekl.
User avatar
kalmia
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 476
Joined: Tue Dec 28, 2010 18:26
Zařízení: Nokia Lumia 930 Black

Našel jsem chybu ve WP7

Post by kalmia »

Vyzkoušel jsem to také se třemi překrývajícími se budíky po 5 minutách a telefon to zvládl bez problémů.
Ingnition
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 162
Joined: Sat Apr 09, 2011 22:33
Zařízení: Nokia Lumia 520
Location: Sedlčany
Contact:

Našel jsem chybu ve WP7

Post by Ingnition »

Nevím, možná je 3 málo :D Já jich většinou mívám minimálně 5, protože mám tvrdej spánek. Nevím, prostě se mi to tohle stalo 2x. Ne za sebou ale stalo.
kober
nováček
nováček
Posts: 22
Joined: Mon Dec 17, 2007 21:03
Zařízení: ip7
Location: Praha

Našel jsem chybu ve WP7

Post by kober »

miaggi wrote:já zas nechápu fungování moji baterky. O víkendu jsem měl skoro pořád zaplé wi-fi, GPS, surfoval, poslouchal tak 4 hodiny muziku, prostě si s tím telefonem pořád hral. Vydžel mi 2 dny. V pondělí jsem skoro nic nedělal (žádný net, jen 2h muziky) a vybil se za den :x
mam stejnou zkusenost, nekdy surfuju pres wifi, 3g, posloucham hudbu, volam a vydrzi az 2 dny, predevcirem jsem prisel k telefonu ve 4 odpoledne a i kdyz byl nabity nejakych 15 hodin, byl na ctvrtine, tezko rict
User avatar
kalmia
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 476
Joined: Tue Dec 28, 2010 18:26
Zařízení: Nokia Lumia 930 Black

Našel jsem chybu ve WP7

Post by kalmia »

Ingnition wrote:Nevím, možná je 3 málo :D Já jich většinou mívám minimálně 5, protože mám tvrdej spánek. Nevím, prostě se mi to tohle stalo 2x. Ne za sebou ale stalo.
Takže zkusil jsem 6 budíků po 3 minutách, melodie se prolínaly nejméně 20 minut a žádný problém.
Ingnition
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 162
Joined: Sat Apr 09, 2011 22:33
Zařízení: Nokia Lumia 520
Location: Sedlčany
Contact:

Našel jsem chybu ve WP7

Post by Ingnition »

Hmm, tak je to asi moje vada :-/ Tak ono se mi to nestává furt, ale jednou začas. Minulý týden se mi to stalo jednou a teď se mi to stalo zase. Těžko říct.
Post Reply

Return to “Windows Phone 8.x”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests