synchronizace
Posted: Mon May 02, 2011 18:19
Nevím proč a zda se to už někomu stalo, ale vrátil jsem se z 3,14 zpět na 1,66 vše přes ofi instalace, hlavní důvod byl, používání cookie's.
Bohužel mi přestala fungovat synchronizace a tak s tím nic nemohu udělat, nemá někdo radu?
-- doplnění předchozího příspěvku (čtv kvě 05, 2011 19:13) --
5ešení jsem nalezl na stránkách HTC, taková blbost.
http://www.htc.com/cz/howto.aspx?p_id=297&id=196" onclick="window.open(this.href);return false;
Bohužel mi přestala fungovat synchronizace a tak s tím nic nemohu udělat, nemá někdo radu?
-- doplnění předchozího příspěvku (čtv kvě 05, 2011 19:13) --
5ešení jsem nalezl na stránkách HTC, taková blbost.
http://www.htc.com/cz/howto.aspx?p_id=297&id=196" onclick="window.open(this.href);return false;