synchronizace

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
roman69
nováček
nováček
Posts: 32
Joined: Tue Oct 27, 2009 19:01
Zařízení: HTC HD2,TITAN,Galaxy S. S3, Note, NOTE 2,Note 10.1

synchronizace

Post by roman69 »

Nevím proč a zda se to už někomu stalo, ale vrátil jsem se z 3,14 zpět na 1,66 vše přes ofi instalace, hlavní důvod byl, používání cookie's.
Bohužel mi přestala fungovat synchronizace a tak s tím nic nemohu udělat, nemá někdo radu?

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv kvě 05, 2011 19:13) --

5ešení jsem nalezl na stránkách HTC, taková blbost.
http://www.htc.com/cz/howto.aspx?p_id=297&id=196" onclick="window.open(this.href);return false;
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest