blbne pri odpojení z USB, a vela iného

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
majo9
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 66
Joined: Sun Jun 20, 2010 11:11
Zařízení: HTC

blbne pri odpojení z USB, a vela iného

Post by majo9 »

Po odpojení mobilu z USB od PC ako keby zamrzol a nejde odblokovať. Ťahám prstom do lava do prava ale nedá sa odblokovať. Ani nič. Na dotyk funguje ale nejde odblokovať a neviem prečo...
A hore sa zobrazí taká biela lišta. takže musím vybrať baterku a tak..
Kde by mohol byť problém. ?
Mám v poslednej dobe dáko viacej problémov a neviem prečo.
Pomohla by nová ROM keby som nahral ? Lebo ja už neviem kde je problém a dosť ma to štve.
Alebo mi blbla jedna MP3 skladba. Keď som ju dal do mobilu strááááášne dlho trvalo kým otvorilo skladby v Sense menu. Šla aj prehrať ale to som čakal asi 5 minút kým reagoval mobil na môj dotyk. Inak šlo všetko ostatné v pohode v mobile. Tak som dal skladbu preč a ide všetko ako má. Tiež neviem prečo.
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: Amazon [Bot] and 1 guest