Connection error po pripojeni k pc

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Post Reply
User avatar
Roozi
nováček
nováček
Posts: 22
Joined: Wed Jan 05, 2011 9:40
Zařízení: HTC 7 Trophy
Contact:

Connection error po pripojeni k pc

Post by Roozi »

Dobry den,
jak jiz pisi v predmetu po pripojeni k PC mi Zune zahlasi connection error a ze mam telefon odpojit, restartovat a znovu pripojit. Zkousel jsem vypnout-zapnout, hard reset telefonu, dokonce jsem zkousel i jiny pocitac ale nic nepomaha. Jedine co me napada je ze to je kabelem (telefon se ale normalne nabiji). Pokud ani to nepomuze tak zkusim reklamaci. Jen jsem chtel vedet jestli s timto problemem nemate nejake zkusenosti nebo aspon nejakou radu.
Predem diky
User avatar
miaggi
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 118
Joined: Wed Mar 23, 2011 13:19
Zařízení: LG G Flex 2
Location: Praha

Connection error po pripojeni k pc

Post by miaggi »

Měl jsem stejný problém, ale po HR je vše OK
luckyfer
nováček
nováček
Posts: 35
Joined: Tue May 31, 2011 8:56
Zařízení: LG E900 Optimus 7

Connection error po pripojeni k pc

Post by luckyfer »

zdravim,

nechcem otvarat novu temu a tato sa mi zdala celkom vhodna pre moj problem.

mam problem s pripojenim mojho mobilu k PC. mam nainstalovany Zune software na mojom NB. chcel som sa pripojit cez USB kabel, NB mi zariadenie zaregistrovalo (napisalo ze novy HW), chcelo mi ho nainstalovat, ale nenaslo nikde nic (vyhodilo error, ze HW je nezname a ze nie je nainstalovane). Mobil sa mi v pohode nabija cez kabel, ale problem je v tom, ze ani Zune mi mobil nechce zaregistrovat, ako keby som nic nepripojil.

V com by mohol byt problem? v USB (aj napriek tomu, ze sa mobil nabija a Vista mi ho zaregistrovala???)? alebo v samotnej Viste (priznam sa, NB mam uz 3 roky a za ten cas som este nereinstaloval win, ale v tom hadam problem nemoze byt)? alebo je problem v mobile?


Vopred dakujem dobrej dusi, ktora by mi vedela poradit.
User avatar
Roozi
nováček
nováček
Posts: 22
Joined: Wed Jan 05, 2011 9:40
Zařízení: HTC 7 Trophy
Contact:

Connection error po pripojeni k pc

Post by Roozi »

Ja sem to nakonec vyresil reinstallem windows (zvlastni je, ze na jinem pc to nejprve neslo ale po nejake dobe (zhruba mesic) ano).
Zkousel jste to na jinem pocitaci? Pokud to nepude ani na jinem PC tak bych zkusil Hard reset telefonu.
Post Reply

Return to “Windows Phone 8.x”

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 1 guest