Page 1 of 1

touch x power management

Posted: Sun Apr 24, 2011 12:26
by Jess
Ahoj, vyskusal niekto tento cabik na setrenie energie ci to vobec funguje :)

touch x power management

Posted: Mon Apr 25, 2011 18:40
by tslany
Nezkoušel jsem, ale díval jsem se na ty registry a možná nastane problém s mizením paměťovky