Svévolné vypínání veškerých zvuků
Posted: Fri Apr 08, 2011 12:21
Cca 2x do měsíce se mi stává, že mi přestanou fungovat veškeré zvuky. Po příchozím hovoru mi pouze bliká dioda, že mám ztracený hovor. Přitom v menu je vše nastaveno jako by mělo být vše OK. Když chci změnit nastavení zvuků tak se mobil zasekne a nereaguje na nic. Pomůže pouze restart a potom je zase vše v pořádku. Žádný doinstalovávaný zámek telefonu nemám (jak se tady již podobný problém řešil). Používám jen to co je v mobilu origoš. Díky za rady. Aleš.