Svévolné vypínání veškerých zvuků
Svévolné vypínání veškerých zvuků
Cca 2x do měsíce se mi stává, že mi přestanou fungovat veškeré zvuky. Po příchozím hovoru mi pouze bliká dioda, že mám ztracený hovor. Přitom v menu je vše nastaveno jako by mělo být vše OK. Když chci změnit nastavení zvuků tak se mobil zasekne a nereaguje na nic. Pomůže pouze restart a potom je zase vše v pořádku. Žádný doinstalovávaný zámek telefonu nemám (jak se tady již podobný problém řešil). Používám jen to co je v mobilu origoš. Díky za rady. Aleš.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
