Windows Mobile 6.5 WIFI ROUTER a CZ??? DOTAZ!!!
Posted: Wed Apr 06, 2011 18:47
Čus, Borci chtěl jsme se zeptat jestli jde po flashi na 6.5 využít WIFI- router (hotspot) a Jakou romku bych měl použít nějaké to doporuční prosím ?? :D POZN. Bude pak na té nové ROM fungovat CZ třeba ze Sunnysoftu nebo nějaká jína ?? Díky, za odpověď