Windows Mobile 6.5 WIFI ROUTER a CZ??? DOTAZ!!!

Diskuze o komunikátoru HTC Touch HD (Blackstone)
Post Reply
User avatar
CarlosWM
nováček
nováček
Posts: 33
Joined: Fri Jul 16, 2010 22:19
Zařízení: HTC HD2 MANGO_ HD2O© v1.24

Windows Mobile 6.5 WIFI ROUTER a CZ??? DOTAZ!!!

Post by CarlosWM »

Čus, Borci chtěl jsme se zeptat jestli jde po flashi na 6.5 využít WIFI- router (hotspot) a Jakou romku bych měl použít nějaké to doporuční prosím ?? :D POZN. Bude pak na té nové ROM fungovat CZ třeba ze Sunnysoftu nebo nějaká jína ?? Díky, za odpověď
Post Reply

Return to “HTC Touch HD”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest