Portace na Android
Posted: Sun Mar 20, 2011 7:34
Ahoj, Chtěl jsem se zeptat zda bude fungovat tato ROM na HD mini http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=853361 Je to z HTC GRATIA, která má stejné rozlišení ??? Nemáte s tím zkušenosti ???