Portace na Android

Diskuzní fórum věnované komunikátoru HTC HD Mini
Post Reply
User avatar
CarlosWM
nováček
nováček
Posts: 33
Joined: Fri Jul 16, 2010 22:19
Zařízení: HTC HD2 MANGO_ HD2O© v1.24

Portace na Android

Post by CarlosWM »

Ahoj, Chtěl jsem se zeptat zda bude fungovat tato ROM na HD mini http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=853361 Je to z HTC GRATIA, která má stejné rozlišení ??? Nemáte s tím zkušenosti ???
Post Reply

Return to “HTC HD Mini”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest