PowerTraveller Power Monkey Classic V2
Posted: Fri Mar 18, 2011 13:51
Zdravim chtěl jsem se zeptat jestli máte někdo zkušenosti s tímto zařízenim ? jeslti se to vyplatí nebo ne, Díky
http://nabijecky-mobily.heureka.cz/powe ... ecifikace/
http://nabijecky-mobily.heureka.cz/powe ... ecifikace/