Page 1 of 1

PowerTraveller Power Monkey Classic V2

Posted: Fri Mar 18, 2011 13:51
by Lufik
Zdravim chtěl jsem se zeptat jestli máte někdo zkušenosti s tímto zařízenim ? jeslti se to vyplatí nebo ne, Díky
http://nabijecky-mobily.heureka.cz/powe ... ecifikace/

Re: PowerTraveller Power Monkey Classic V2

Posted: Wed Mar 30, 2011 14:00
by mist
Mam ho doma. Pouzivam ho treba pri geocaching nebo kdyz jedu do zahranici autobusem. Zda se to vyplati je spis otazka na tebe :-) nestaci ti vydrz telefonu? Pokud ne, chces sebou tahat dalsi vec?