Azimut v kompase

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 381
Joined: Mon Dec 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

Azimut v kompase

Post by icepoint »

Zdravím, mám ofic. ROM 3.14 EN, GPS modDriver 3.2. Před nuceným HR jsem měl v kompase volbu jít na nebo podobně a zelená tečka na obvodě kompasu mi ukazovala zvolený azimut např. z Google maps a vybraného cíle. Teď to tam nemám a netuším proč. 3lapalo mi to zcela jistě i na této ofic. ROM. Možná je třeba něco někde zapnout, v registrech, v GPSmodDriveru netuším. Díky.
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest