Fim - FB chat chyba
Posted: Thu Mar 03, 2011 19:55
Ahojte. Mam takyto problem. Z nicoho nic mi zrazu nejde pisat do chatu v aplikacii FIM ( facebook chat ). No pozerat novinky mi ide, aj vidim kto je online aj komentovat statusy. Ale ked pisem niekomu spravu na chat pise mi ze niesom pripojeny k FB. Neviete preco ? Skusal som aj reinstall aplikacie, no nepomohlo. Nic take sa nedeje ale stve ma ked nieco nefunguje ako ma :D 