Fim - FB chat chyba

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
majo9
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 66
Joined: Sun Jun 20, 2010 11:11
Zařízení: HTC

Fim - FB chat chyba

Post by majo9 »

Ahojte. Mam takyto problem. Z nicoho nic mi zrazu nejde pisat do chatu v aplikacii FIM ( facebook chat ). No pozerat novinky mi ide, aj vidim kto je online aj komentovat statusy. Ale ked pisem niekomu spravu na chat pise mi ze niesom pripojeny k FB. Neviete preco ? Skusal som aj reinstall aplikacie, no nepomohlo. Nic take sa nedeje ale stve ma ked nieco nefunguje ako ma :D :x
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest