Výměna MicroSDHC class ?

Diskuze o komunikátoru HTC HD7
Odpovědět
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

Výměna MicroSDHC class ?

Příspěvek od jerry_stolarik »

SanDisk 16 Gb class 4 ale podporovana je.... Proc ches zrovna Kinghston.? Uz ji mas doma.?
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

Výměna MicroSDHC class ?

Příspěvek od jerry_stolarik »

No v mojem HD7 byla puvodne 16 Gb Sandisk class 4 nez jsem ji vymnenil za 32 Gb Sandisk class 2.... Dokonce ji mam porad doma... Jeste se mi nepovedlo najit nikoho s Nokia N8 aby mi ji naformatoval... Klidne bych ti tu 16 Gb kartu dal kdybys chtel... A nebal se ji dat do svojeho telefonu...
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

Výměna MicroSDHC class ?

Příspěvek od jerry_stolarik »

No dal.. to znamena...jako proste dal.... je mi na prd...Je to karta z mojeho HTC HD7 od O2 uk.... karta je zamknuta telefonem WP7.. a jediny zpusob jak ji odemnkout je pouzit nejake zarizeni ktere to umi.... Zatim se vi jen o Nokia N8...

Ted je otazka jestli je karta zamknuta na WP7 nebo jen na jeden specificky telefon.... Pokud je to na WP7 tak by jsi nemel problem ji pouzit ve svojem telefonu... Pokud je zamknuta na jeden specificky telefon tak nevim co by se stalo kdyby jsi dal kartu do svojeho telefonu... ale dokazu so predstavit ze by to mohlo byt neco nepekneho....
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

Výměna MicroSDHC class ?

Příspěvek od jerry_stolarik »

Ja jsem mel 32 Gb Sandisk class 2... A fungovala naprosto bez problemu.... Vubec jsem nepoznal rozdil.... Vubec nevim jake jine karty jsou jeste podporovane.... Ale slysel jsem ze vesmes Kingston karty moc nefunguji....
Odpovědět

Zpět na „HTC HD7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti