Tak tedy ještě jednou, jak se zbavit systémového zámku?? Vypnu displej a zapnu a ejhle, telefon je zamčen.
Díky za každou pomoc. ROM mám aktuální.
-- doplnění předchozího příspěvku (sob úno 05, 2011 13:27) --
Tak záhadu jsem rozlousk, dělá to "CHTEditor_v2.0.0.0" z balíku "Co0kie's Home Tab 2.0.0". Nevím možná se to pere s "S2U2 (Slide 2 Unlock 2) 2.42", protože "Touch Tools for HTC PR1.4" se při startu nespouští. Po zadání defaultního nastavení v "CHTEditor_v2.0.0.0" je všechno v pořádku. Je tedy dobré po nastavení ostatních funkcí toto zálohovat a teprve potom si hrát se zámkem. Už jsem myslel že budu muset pokud to budu chtít vyřešit instalovat celou ROMku.
