Samsung zřejmě v Barceloně představí nástupce Galaxy S

Diskuze o systému Android (N, 6.x… tipy na úpravy, všeobecná diskuze)
Martin Prokop
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 225
Registrován: čtv led 07, 2010 19:08
Zařízení: HTC 8X, Optimus 4X HD a HP Touchpad
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Samsung zřejmě v Barceloně představí nástupce Galaxy S

Příspěvek od Martin Prokop »

V současné době je Samsung Galaxy S jedním z nejoblíbenějších telefonů s operačním systémem Android a výrobce to moc dobře ví. Proto nehodlá jméno Galaxy S pohřbít a na barcelonský Mobile World Congress plánuje velké věci. Z dostupných informací, které Samsung vyvěsil na speciální web víme pouze to, že do Katalánska rozhodně nepřijede s prázdnou a hlavním lákadlem bude právě nástupce modelu Galaxy S. Další podrobnosti by měly být odhaleny ještě před samotným kongresem, na který se chystá i kolega Jiří Hrma, a to přesně 1. února. V tento den by měl Samsung uvolnit krátké video jako lákadlo na jejich novou vlajkovou loď s Androidem. Nám tedy nezbývá nic jiného než čekat a pořádně se těšit.

obrázek

Zdroj: Engadget.com
Vlastimil Bartošák
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 360
Registrován: pát úno 01, 2008 12:13
Zařízení: LG V10
Bydliště: Teplice v Čechách, Krupka
Kontaktovat uživatele:

Samsung si brousí zuby na Barcelonu s nástupcem Galaxy S

Příspěvek od Vlastimil Bartošák »

Já mám HTC DHD a jsem spokojený Galaxy S mě moc nezaujal. Ale designově není špatný na Barcelonu se těším a né jen na Samsung.
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

Samsung si brousí zuby na Barcelonu s nástupcem Galaxy S

Příspěvek od jacek »

Trošku jsem gůglil a našel toto :

4.3-inch SAMOLED2 display at 1280×720 and 340 dpi - není důvod nevěřit
2 GHz CPU......no, to asi ne - spíše dual core 1GHz, max. 1,2 GHz
1 GB RAM, 4 GB ROM, 32 GB storage with microSD slot for cards up to 32 GB.....proč ne
8 MP camera with full HD video recording.....proč ne
Bluetooth 3.0, 802.11 b/g/n WiFi, A-GPS
Accelerometer, gyroscope, proximity and all the other Android standards
Running Android 3.0
zdá se, že se Samsung dere do pozice vůdčího výrobce...jsem zvědav co na to HTC(žádný šum), LG a další.
Spuštění spec stránek je šikovný krok - rozhodně ve mě vzbudili zájem a o tom to je :)
Matrix44
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 86
Registrován: úte lis 07, 2006 20:09
Zařízení: Samsung Galaxy S
Bydliště: Slovakia

Samsung si brousí zuby na Barcelonu s nástupcem Galaxy S

Příspěvek od Matrix44 »

HTC nedokazalo odpovedat ani na Galaxy S. Ved vydana novinka Desire HD mala byt odpoved na Galaxy S, ale ci uz displej, procesor alebo graficky cip nestacili na Galaxy S. Jedine na com musi Samsung popracova je softwarova podpora. Snad teraz ked vyrobili pre Google novy Nexus S, tak sa dockame ;-)

Majte sa,
Matrix44
laco73
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 263
Registrován: pon čer 07, 2010 8:12
Zařízení: , LG G2, Miix 2 8" 3G

Samsung si brousí zuby na Barcelonu s nástupcem Galaxy S

Příspěvek od laco73 »

4.3-inch SAMOLED2 display at 1280×720 and 340 dpi .....NEVERIM, NEVERIM

urcite to bude viac ako ma desire HD, ale nad 1000px to neprelezie. JEDINE! by mudel mat displej okolo 5". Inak je to nerealne.
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

Samsung si brousí zuby na Barcelonu s nástupcem Galaxy S

Příspěvek od NeoPlex »

Matrix44: to neni pravda vykonove jsou na tom uplne stejne.. vis vubec jaky chip ma DHD? A displej to je otazka.. nekdo SAMOLED chvali nekdo ho nesnasi za prepalene barvy. Kazdopadne DHD ma vetsi displej.
nofxsak
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 313
Registrován: úte srp 28, 2007 18:20
Zařízení: Samsung Galaxy SII
Bydliště: Rousínov

Samsung si brousí zuby na Barcelonu s nástupcem Galaxy S

Příspěvek od nofxsak »

možná, že jsem pesimista, ale podle mě půjde pouze o WWE verzi Samsungu Infuse 4G (představen letos na CES), takže těch změn až zas tak moc nebude... každopádně se těším :grin:
laco73
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 263
Registrován: pon čer 07, 2010 8:12
Zařízení: , LG G2, Miix 2 8" 3G

Samsung si brousí zuby na Barcelonu s nástupcem Galaxy S

Příspěvek od laco73 »

tesit sa na 4,5" a 480x800 ? To radsej ostanem pri Streaku.
steve
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 137
Registrován: čtv čer 10, 2010 11:10
Zařízení: iPhone 3G, Samsung Galaxy Tab

Samsung si brousí zuby na Barcelonu s nástupcem Galaxy S

Příspěvek od steve »

jacek: to je to najštaršie info z júna predsa, nie? taký displej nebude mať
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Samsung si brousí zuby na Barcelonu s nástupcem Galaxy S

Příspěvek od htcjirka »

Hlavne by to chtelo zmenit zasadne design,uz dost dlouhou dobu u temer vsech vyrobcu "nudi".
Leskla,podobne tvary a zaobleni,vsechno na jedno brdo.
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

Samsung si brousí zuby na Barcelonu s nástupcem Galaxy S

Příspěvek od jacek »

@steve : nepřu se, nic jiného jsem nenašel.
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Samsung si brousí zuby na Barcelonu s nástupcem Galaxy S

Příspěvek od uni »

htcjirka: přesně, včera jsem si prohlédl velký bazar mobilů v Praze na Národní a ten pohled do vitríny byl poměrně tristní. Překvapilo mě, jak výhodně je možné pořídil bazarovou Motorolu Milestone. FWVGA, CPU 600@1000MHz, QWERTY klávesnice za cca 6500,-? Těžká pohoda.
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Samsung si brousí zuby na Barcelonu s nástupcem Galaxy S

Příspěvek od bkf1 »

To UNI:
Nezlob se ale motorku bych nechtel ani zadarmo (tak to ted trochu kecam :) ). To uz bych spise zacinal uvazovat i o LG...

To NEOPLEX:
Kdyz jsou na tom Galaxy S a DHD vykonove stejne, tak to jen v podstate potvrzujes, co rika Matrix44 a co ja si myslim uz od Omnie 2 a to, ze HTC nedokaze odpovedet na to, co vyrabi Samsung. Vyrobit vykonove stejne zarizeni (navic mnohem drazsi) NENI ODPOVED!!! A ten displej... musel bych si vypichnout oci, kdybych rekl JEN, ze DHD ma displej stejne kvalitni (nebo snad lepsi :lol: ) - samozrejme kazdy ma jine oci a ma na to svuj pohled (doslova :) ).
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Samsung si brousí zuby na Barcelonu s nástupcem Galaxy S

Příspěvek od uni »

bkf1: já nevím, proč máš potřebu mi neustále někde oponovat a ještě ke všemu blbě. Ukaž mi LG s QWERTY klávesnicí (a neboj, o Etně s Androidem 1.5 bez upgrade vím). Tvá rada je typu "než Ford Transit radši Škodu Fabii", taky nikomu nepomůže:-) Jak jsem psal, vzít Milsteone, rootnout, hodit custom Froyo 2.2 (nebo se teoreticky dočkat ofiko verze), přetaktovat na 1000MHz a máš špičkový model za 1/2 ceny (v porovnání s jedinou alternativou, HTC Desire Z). Není nad čím váhat.
Ad. Omnia 2, nevím jestli jsi měl někdy v ruce Samsung Omnii 2 a HTC HD2 (cca stejný segment trhu v danou chvíli), ale Omnia 2 je proti HD2 fakt pomalá šunka (mluvím tedy o praktickém užívání, ne syntetických testech).
A pokud vezmeme aktuální duel Galaxy S vs. Desire HD, zde asi opět narážíme na tvé znalosti podané nevím čím, ale praxe a věci "uvnitř" jasně ukazují, že Galasy S je opět v praxi proti konkurenci od HTC dost problematické zařízení.
Ani v jednom zařízení se Samsung na HTC prostě nechytá, ale to se člověk z marketingových materiálů ani z porovnání tech. parametrů nedočte.
DubyDu
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 86
Registrován: čtv bře 20, 2008 15:16
Zařízení: HTC Titan

Samsung si brousí zuby na Barcelonu s nástupcem Galaxy S

Příspěvek od DubyDu »

tolik negativ bych na samsung zase neházel, mám druhý model a pro mě má několik důležitých výhod: displej, konstrukce-provedení, výdrž baterie, kvalita fotografií (proto jsem si vybral taky Omnii 7 viz, http://thenextweb.com/microsoft/files/2 ... n-spec.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; ).. tak tomu je u většiny Samsungů a před HTCčkami v tomhle vede, další HW mají podobný, ano software byl horší - o tom žádná, u WP7 je to zatím ale vcelku jedno co se vybere..
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Samsung zřejmě v Barceloně představí nástupce Galaxy S

Příspěvek od uni »

Zdaleka jsem nevyjmenoval ani část prasáren, které Smasung dělá:-)
Matrix44
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 86
Registrován: úte lis 07, 2006 20:09
Zařízení: Samsung Galaxy S
Bydliště: Slovakia

Samsung si brousí zuby na Barcelonu s nástupcem Galaxy S

Příspěvek od Matrix44 »

NeoPlex píše:Matrix44: to neni pravda vykonove jsou na tom uplne stejne.. vis vubec jaky chip ma DHD? A displej to je otazka.. nekdo SAMOLED chvali nekdo ho nesnasi za prepalene barvy. Kazdopadne DHD ma vetsi displej.
ja sa nechcem hadat, tiez som mal doteraz vzdy HTC (TyTN, TyTN2, Touch Pro a HD), ale HTC cpe do svojich strojov tie nestastne Qualcomm procaky. Vzdy bol problem s vyladenim a HTC do dnesneho dna nema pre nich poriadne ovladace. To ze ma Desire HD Qualcomm Snapdragon QSD8255 taktovany na 1GHz, tak ako Galaxy S Hummingbird S5PC110, tak to neznamena ze maju rovnaky vykon ! Lebo v tomto pripade plati 3x, ze ak dvaja robia to iste, neznamena to ze je to to iste ! Mrkni na clanok Samsung Galaxy S “Hummingbird” chip to have 3x GPU power of Snapdragon . A s grafickym cipom je to tak isto. Hovorit ze SAmoled ma prepalene farby je naozaj len vykrikom do tmy. SAmoled je jeden nadherny displej ktory je velmi setrny k baterii. Treba vidiet :wink:

Prijemny den a maj sa,
Matrix44
RamirezGTX
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv led 20, 2011 15:02
Zařízení: HTC Desire HD

Samsung zřejmě v Barceloně představí nástupce Galaxy S

Příspěvek od RamirezGTX »

Matrix44 asi by si si mal ten odkaz precitat cely.To porovnavanie je zo starym Snapdragonom s 65nm CPU a s Adrenom 200,vsetci sme to citaly.Kazdopadne s Desire HD ktore ma CPU 45nm ako Hummingbird a s GPU Adreno 205 to NEMA NIC SPOLOCNE.Aj ked Galaxy S ma Vykonnejsie GPU tak v reale je to vydiet akurat tak pri hrani PSX emulatoru.A to ze SAMOLED nevyhovuje kazdemu je pravda,mne s toho byvalo zle a neni som jediny.Takze presne toto je vykrik do tmy typu neberte mi moju hracku:Hovorit ze SAmoled ma prepalene farby je naozaj len vykrikom do tmy. SAmoled je jeden nadherny displej ktory je velmi setrny k baterii. Treba vidiet .Mal som Galaxy S,viem o com pisem.
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Samsung zřejmě v Barceloně představí nástupce Galaxy S

Příspěvek od uni »

Osobně mohu s čistým svědomím prohlásit, že SLCD displej je na koukání mnohem příjemnější, než sAMOLED.
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

Samsung zřejmě v Barceloně představí nástupce Galaxy S

Příspěvek od jerry_stolarik »

UNI... Na koukání..? To přesně myslíš co.?

U mě teda technologie displeje nehraje moc velkou roli při výběru zařízení ale pokud by začli do svých zařízení dávat SAMOLED i ostatní výrobci tak bych se moc nezlobil. :)

SAMOLED displeje mají neskutečné barvy na to se SLCD nechytá.
Odpovědět

Zpět na „Operační systém Android“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů