Wifi problem..

Diskuze o zajímavém zařízení Dell Streak
drancza
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: sob led 08, 2011 18:35
Zařízení: Nokia Lumia 710

Wifi problem..

Příspěvek od drancza »

Cau kluci, jak jiste vite, nektery kusy maji problem s wifi.. Sit pada do 3G, nekdy se zase chytne, ale internet nefunguje... Nasel nekdo nekdy nejaky reseni? Je to chyba Streaku ci treba routeru? Desire mi normalne slapal, routerem to asi tedy nebude... Je to duvod k reklamaci? Diky za rady, jsem z tohu uz celkem bezradnej...
Bobanovicz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 627
Registrován: čtv říj 22, 2009 21:12
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Praha

Re: Wifi problem..

Příspěvek od Bobanovicz »

Nevim o zadnych problemech s WiFi, jen nekdo zminoval,ze snad nejdou kanaly 12 a 13, ale overeno to nemam.
Uživatelský avatar
aeon101
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: úte zář 25, 2007 17:21
Zařízení: Z Ultra, BB 9800
Bydliště: Kamenice u Prahy

Wifi problem..

Příspěvek od aeon101 »

S wifinou jsem za temer pul roku na Streaku zadny problem nikdy nezaznamenal. Ale v 3G siti se nepohybuji, mam natvrdo pouze GSM I kvuli baterce.

Dan
drancza
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: sob led 08, 2011 18:35
Zařízení: Nokia Lumia 710

Wifi problem..

Příspěvek od drancza »

http://android.modaco.com/content/dell- ... -problems/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://android.modaco.com/content/dell- ... 2-no-wifi/" onclick="window.open(this.href);return false;

Jde o to, ze tem klukum se to nepripoji snad vubec, me se to pripoji, pak je telefon v necinosti a za hodinu to padne... Pak se tedy znovu pripojim, pise to, ze to ziskava IP a bud se to pripoji nebo se to nepripoji... Proste to nefunguje jak ma..
xtonda
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 314
Registrován: čtv srp 30, 2007 10:47
Zařízení: Lumia 435, Huawei Mate7
Bydliště: Praha - Letňany

Wifi problem..

Příspěvek od xtonda »

První vlákno se týká Androidu 2.1
Ve druhém se autor zmiňuje o nekompatibilním routeru Belkin N1 - Sám mám starší Belkin Pre-N (první z TrueMIMO routerů) a Streak se mi nechytl, ale zkoušel jsem to jen jednou, moc sem s tím nelaboroval, mám pro PDA samostatné hloupé AP od Ovislinku neb s tím Belkinem má problém i HP iPAQ 214 a před ním měl i FSC Loox 420. Jiný uživatel v tom vlákně píše, že musel přeladit na nižší kanál. Dále je tam zmínka, že některé routery nezkousnou, že Streak má v hostname, které publikuje přes DHCP, podtržítko, což není legální znak pro DNS jména. Čili nic, co by naznačovalo problémy pouze některých kusů Streaka.

To, že Streak nevidí kanály nad 11, tedy má nastavenu US regulatory domain a zároveň nemá volbu pro její změnu (S Androidem 1.6 to tam bylo) sem tu možná mimo jiných zmiňoval i já. Zatím sem nenašel co s tím, jen to, že problém s nemožností změny nebo s nezapamatováním jejího nastavení mají problém i jiné Android přístroje.

Mě se akorát stává, že když přijdu domů, tak se mi na WiFi nechytne automaticky, musím se připojit ručně, což proběhne bez potíží, přitom v kanceláři se chytne automaticky.
drancza
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: sob led 08, 2011 18:35
Zařízení: Nokia Lumia 710

Wifi problem..

Příspěvek od drancza »

Tak jsem Streaka zresetoval, nastavil statickou IP a vse funguje jak ma! Resp. vzdycky to jednou za cas, kdyz zapnu displej, padne do 3G, ovsem ted se to behem nekolika sekund vrati na Wifi.. Driv to zustavalo na 3G a pripojilo se to k Wifi jen kdyz se mu zachtelo, nekdy jo , nekdy ne.. Takze problem vyresen :)
Bobanovicz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 627
Registrován: čtv říj 22, 2009 21:12
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Praha

Re: Wifi problem..

Příspěvek od Bobanovicz »

To, ze se vypina wifi po vypnuti displeje je normalni, kvuli spotrebe, v nastaveni to muzes zmenit.
drancza
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: sob led 08, 2011 18:35
Zařízení: Nokia Lumia 710

Wifi problem..

Příspěvek od drancza »

To ja vim, ten muj problem pretrvaval i bez ohledu na tohle nastaveni..
papricash
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: čtv pro 23, 2010 11:45
Zařízení: SGSII

Wifi problem..

Příspěvek od papricash »

wifi mi blbne aj v tých dvoch kanáloch, to sa však dá ľahko odstrániť, väčší problém mám s interferenciou, ktorá vznikne keď zapnem wifi s minimálnym podsvietením displeja... displej nepravidelne bliká a ustáli sa to až keď zvýšim podsvietenie na maximum..
malo by to ísť do servisu, ale nechcem sa ho vzdať, bo inak je streak jeden z najlepších fónov, ktoré som doteraz vlastnil.. a mám s čím porovnať...
xpeldax
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: stř pro 22, 2010 11:50
Zařízení: Dell Streak mini

Wifi problem..

Příspěvek od xpeldax »

Čau. Mě se stalo něco podobného. Už sem byl zoufalej a chtěl sem zkoušet dělat HR Dellu, ale pak sem zkusil, protože chytám doma wi-fi přez routr, ho vytáhnout na chvíli ze sítě a zase nahodit. Kupodivu to pomohlo. Tak třeba to pomůže i vám :-)
ordell
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: pát led 21, 2011 16:16
Zařízení: Dell Streak - Froyo 2.2

Wifi problem..

Příspěvek od ordell »

Zdravim. Tak jsem se bohuzel od prevcerejska pridal k tem co maj problem s wifi. Mam Streak uz asi pul roku, s wifi vicemene zadnej problem. Ted se vubec nemuzu nikam pripojit. Zadal jsem pripojeni, kratce to scanuje, neukaze to zadnou wifi sit a data funguji jen v mobilni siti. Nevim co jsem mu proved, nebo co se stalo. Odinstaloval jsem nekolik poslednich aplikaci ktere by snad mohly mit vliv, ale beze zmeny. Takze jsem bezradnej. mel by jste nkdo radu, pripadne podobnou zkusenost? Pls help....
lokomaz
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: pát bře 18, 2011 11:38
Zařízení: Dell Streak 32GB Lexar

Wifi problem..

Příspěvek od lokomaz »

Může mi někdo poradit jak to tu někdo psal, že se dá nastavit samovypínání wifi po vypnuti displeje.V nastavení jsem to nikde nenašel.
Bobanovicz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 627
Registrován: čtv říj 22, 2009 21:12
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Praha

Re: Wifi problem..

Příspěvek od Bobanovicz »

Menu-Settings-Wirelles & Networks-Wi-Fi Settings-Menu-Advanced-Wi-Fi sleep policy
vivago
nováček
nováček
Příspěvky: 45
Registrován: pon pro 27, 2010 16:09
Zařízení: Dell Streak

Wifi problem..

Příspěvek od vivago »

Jiný wifi problém:
přijdu k wifi z domova do práce a wifi v práci má status vypnuto. Signál má, wifinu vidí, ale nepřipojí se. Připojení je víceméně náhodné. Wifi v práci je enterprise řešení, běží nonstop, notebooky a kolegové s Nokiema se bez problému přihlašují.
Vysledoval jsem, že to nepřijme z dhcp adresu. Načítá zacykleně pořád dokola a pak to po x pokusech vzdá - status vypnuto.
Bobanovicz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 627
Registrován: čtv říj 22, 2009 21:12
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Praha

Re: Wifi problem..

Příspěvek od Bobanovicz »

Pripojuju se doma a po Praze do X wifin, vzdy bez problemu. Ta wifi v praci nema zadne zabezpeceni?
vivago
nováček
nováček
Příspěvky: 45
Registrován: pon pro 27, 2010 16:09
Zařízení: Dell Streak

Wifi problem..

Příspěvek od vivago »

Má standardní WPA2-PSK, nic zvláštního. Vadí mi na tom ta nejistota. Někdy to jde, někdy ne
lokomaz
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: pát bře 18, 2011 11:38
Zařízení: Dell Streak 32GB Lexar

Wifi problem..

Příspěvek od lokomaz »

Nerad otravuju ale já to tam opravdu nikde nemám to nastavení vypínání Wi-Fi.
Nastavení-Bezdrátové připojení a sítě-Nastavení Wi-Fi-a tam je popořadě WiFi,Oznamování sítě,Sítě WiFi,nalezené sítě,a poslední dole, přídat síť WiFi a to je vše,žádné další Menu ani Advanced nic.Tak nevím kde to nastavit.
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Wifi problem..

Příspěvek od Pipa »

když jsi v tomhle menu tak pod prostředním tlačítkem máš volbu - pokročilé ;)
Bobanovicz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 627
Registrován: čtv říj 22, 2009 21:12
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Praha

Re: Wifi problem..

Příspěvek od Bobanovicz »

MENU=tlacitko "menu" (prostredni, kapacitni, svitici, vypada jak zebrik) uz nevim :D
lokomaz
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: pát bře 18, 2011 11:38
Zařízení: Dell Streak 32GB Lexar

Wifi problem..

Příspěvek od lokomaz »

Furt se učím mám ho chvíli tak moc dík
Odpovědět

Zpět na „Dell Streak“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti