Page 1 of 1

PROBLEM BATERKA VS WIFI

Posted: Tue Jan 04, 2011 8:30
by TMASKA
ahojte poprosim o radu , v posledni dobe se mi stava ze baterka ukazuje treba z poloviny nebo i o hodne vice ze je nabita ale jak se pripojim k wifi tak mi hdecko tak do minuty dvou samo vypne a kdyz ho znova nahodim tak baterka uz je absolutne vybita v cervenym policku , znamena to vze je baterka uz stara nebo to muze byt treba romkou nebo neco jineho ? dik za info

ps , jde dokoupit i silnejsi baterku pro hd nez je 1350 ?

-- doplnění předchozího příspěvku (pát led 07, 2011 10:22) --

lidicky , to nema nikdo nejake podobne zkusenosti ? :)

-- doplnění předchozího příspěvku (ned led 16, 2011 11:05) --

kdyby mel nekdo nahodou stejny problem , potvrzuji je to baterkou , mam novou a vse je ok :)