PROBLEM BATERKA VS WIFI

Diskuze o komunikátoru HTC Touch HD (Blackstone)
Post Reply
TMASKA
smartguru
smartguru
Posts: 581
Joined: Fri May 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

PROBLEM BATERKA VS WIFI

Post by TMASKA »

ahojte poprosim o radu , v posledni dobe se mi stava ze baterka ukazuje treba z poloviny nebo i o hodne vice ze je nabita ale jak se pripojim k wifi tak mi hdecko tak do minuty dvou samo vypne a kdyz ho znova nahodim tak baterka uz je absolutne vybita v cervenym policku , znamena to vze je baterka uz stara nebo to muze byt treba romkou nebo neco jineho ? dik za info

ps , jde dokoupit i silnejsi baterku pro hd nez je 1350 ?

-- doplnění předchozího příspěvku (pát led 07, 2011 10:22) --

lidicky , to nema nikdo nejake podobne zkusenosti ? :)

-- doplnění předchozího příspěvku (ned led 16, 2011 11:05) --

kdyby mel nekdo nahodou stejny problem , potvrzuji je to baterkou , mam novou a vse je ok :)
Post Reply

Return to “HTC Touch HD”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest