pomoc s instalaci rom

Diskuze o komunikátoru HTC Touch HD (Blackstone)
Odpovědět
parek99
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: stř pro 22, 2010 11:07
Zařízení: HTC TOUCH HD

pomoc s instalaci rom

Příspěvek od parek99 »

ahoj
potrebuju pomoc s instalaci rom do HTC , jsem zacatecnik a vubec si s tim nevim rady..navody co jsem cet jsou tak strucne..dostal jsem se nejdal k prehrani 1.56 olinex a dal nevim co..mam stahnutou energi rom ale nevim jak ji nahrat do telefonu pomuze te mi nekdo prosim?:) dik
TMASKA
smartguru
smartguru
Příspěvky: 581
Registrován: pát kvě 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

pomoc s instalaci rom

Příspěvek od TMASKA »

http://tomsoftware.net/htc-pda.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;
parek99
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: stř pro 22, 2010 11:07
Zařízení: HTC TOUCH HD

pomoc s instalaci rom

Příspěvek od parek99 »

diky :)mam tam romku 1.56 ale po spusteni se dostanu ke kalibraci a dal nic
TMASKA
smartguru
smartguru
Příspěvky: 581
Registrován: pát kvě 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

pomoc s instalaci rom

Příspěvek od TMASKA »

udelals doufam toto - HSPL_for_Blackstone_OliNex_1.56

jestli ano a vse je ok pak tu rom nahrej jeste jednou ale pred tim si stahni toto http://tomsoftware.net/htc-pda.aspx" onclick="window.open(this.href);return false; bude tam v CABS pro KWBR 5.5.1 vlevo dole po rozbaleni stahnuteho souboru-- task29-- ten nejdriv flesni stejne jako rom pak vyndej baterku a flesni romku , snad to pomuze ( ten task29 vymaze vse z stare rom - proste to vycisti )

-- doplnění předchozího příspěvku (stř led 19, 2011 17:58) --

ps ---- doufam ze vis co se dela u kalibrace ,( mozna mas tu rom dobre nahranou jen se ti to mozna seklo na kalibraci a zbytecne budes fleshovat znovu )
parek99
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: stř pro 22, 2010 11:07
Zařízení: HTC TOUCH HD

pomoc s instalaci rom

Příspěvek od parek99 »

tak jsem udelal to co jsi psal..ale od tej doby kdyz ho zapnu tak se stane to ze se mi objevi uvodni obrazovka kde je napsano smart mobility a pak se to ani nehne..zamrzne a nic..kdyz je pripojenej pres kabel na PC tak se nezobrazi na pc a je k nenalezeni..
TMASKA
smartguru
smartguru
Příspěvky: 581
Registrován: pát kvě 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

pomoc s instalaci rom

Příspěvek od TMASKA »

znova
jestli mas spravne 1.56 jak pises tak.

vytahni baterku a dej ji zpet
drz tlacitko hlasitosti dolu a zmackni power
ukaze se ti obrazovka s 4 barvama a dole na bile barve bude napsano----- serial----
pripoj htc ke kompu prez usb a dole na bile barve uz nebude napsano serial ale USB
( v kompu musis mit nahrany program ACTIVE SYNC ( WINDOWS XP ) nebo CENTRUM ZARIZENI WINDOWS MOBILE ( windows vista ,7 ) a v obou pripadech v obou programech at se to zda divne ale je to tak musis zakazat pripojeni k mobilnimu zarizeni
pak uz se na kompu klikni na soubor s romkou a proklikej se fleshovanim az do konce a hotovo.

jinak nevim v cem je chyba , snad jeste poradi nekdo zkusennejsi nez ja
( u souboru s romkou musis mit jeste v kompu ve stejne slozce soubor BLACKSTONECUSTOMRUU )
parek99
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: stř pro 22, 2010 11:07
Zařízení: HTC TOUCH HD

pomoc s instalaci rom

Příspěvek od parek99 »

proste nic ..at delam co delam..hard reset jsem udelal a vlastne neudelal pac porad na displayi smart mobility a je to zamrznuty..:(fakt nevim co s tim uz..
TMASKA
smartguru
smartguru
Příspěvky: 581
Registrován: pát kvě 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

pomoc s instalaci rom

Příspěvek od TMASKA »

pak teda skus jeste jednu moznost a to dle navodu treba u odkazu na toma co jsem vyse posilal nebo urcite najdes i tady na foru vratit zmeny do puvodniho nastaveni a skusit flesnout nejakou origo rom co to udela

-- doplnění předchozího příspěvku (sob bře 12, 2011 12:35) --

AHOJ , JAKS DOPAD ?
parek99
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: stř pro 22, 2010 11:07
Zařízení: HTC TOUCH HD

pomoc s instalaci rom

Příspěvek od parek99 »

proste to nefacha..PC ho vubec nenajde..
TMASKA
smartguru
smartguru
Příspěvky: 581
Registrován: pát kvě 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

pomoc s instalaci rom

Příspěvek od TMASKA »

zajdi nekde do servisu at se na to nejak v celku podivaji , kdo vi kde je zakopany pes
parek99
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: stř pro 22, 2010 11:07
Zařízení: HTC TOUCH HD

pomoc s instalaci rom

Příspěvek od parek99 »

mel jsem ho v servise..prehrali vsechno co se dalo a stejnak nejde..pry je rozbity dotyk..kdyz mi ho dali tak nabehla hlavni strana a nereagoval..dneska jsem se dostal az ke kalibraci..kdyz to nakalibruju tak me to vyflusne zpet na kalibraci..
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host