instalujte často používané apps do vnitřní paměti
Posted: Sun Dec 05, 2010 12:47
Zkušení uživatelé WM to znají - zásadně neinstalujte aplikace na SD kartu, pokud je používáte častěji, nebo pokud dokonce běží na pozadí. Spouštění z SD karty je u velké aplikace klidně 2-3x pomalejší (třeba Opera 10) a náročnější na spotřebu je i samotný provoz aplikace z karty.
Pokud se vám apps vlezou do vnitřní paměti, je to ideál. SD karta je pak na dokumenty, navigaci, atd.
Pokud se vám apps vlezou do vnitřní paměti, je to ideál. SD karta je pak na dokumenty, navigaci, atd.