Page 1 of 1

instalujte často používané apps do vnitřní paměti

Posted: Sun Dec 05, 2010 12:47
by Radek Hulán
Zkušení uživatelé WM to znají - zásadně neinstalujte aplikace na SD kartu, pokud je používáte častěji, nebo pokud dokonce běží na pozadí. Spouštění z SD karty je u velké aplikace klidně 2-3x pomalejší (třeba Opera 10) a náročnější na spotřebu je i samotný provoz aplikace z karty.

Pokud se vám apps vlezou do vnitřní paměti, je to ideál. SD karta je pak na dokumenty, navigaci, atd.