instalujte často používané apps do vnitřní paměti

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
Radek Hulán
smartstar
smartstar
Posts: 992
Joined: Thu Jan 03, 2008 10:51
Zařízení: Samsung S7 edge / Lumia 930/1020/920/900/800

instalujte často používané apps do vnitřní paměti

Post by Radek Hulán »

Zkušení uživatelé WM to znají - zásadně neinstalujte aplikace na SD kartu, pokud je používáte častěji, nebo pokud dokonce běží na pozadí. Spouštění z SD karty je u velké aplikace klidně 2-3x pomalejší (třeba Opera 10) a náročnější na spotřebu je i samotný provoz aplikace z karty.

Pokud se vám apps vlezou do vnitřní paměti, je to ideál. SD karta je pak na dokumenty, navigaci, atd.
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest