Page 1 of 1

delka sms

Posted: Mon Nov 22, 2010 20:57
by hoktar
nevite nekdo jak zvetsit pocet obem odesilane zpravy? v zakladu je 6sms v jedne.
drive jsem mel glofishe a ten mi umoznil skoro nekonecnou sms. ikdyz se pri odesilani rad hryzl. :tlem:

delka sms

Posted: Mon Nov 22, 2010 21:12
by htcjirka
K cemu je to dobre,odesilas snad smskou diplomovou praci ci co?

delka sms

Posted: Tue Nov 23, 2010 9:08
by hoktar
:tlem:
obcas se to proste hodi.