drive jsem mel glofishe a ten mi umoznil skoro nekonecnou sms. ikdyz se pri odesilani rad hryzl.
delka sms
-
hoktar
- přispěvatel

- Posts: 84
- Joined: Tue Jun 23, 2009 14:04
- Zařízení: glofiish x650/hd2/titan/galxy note
- Location: Podebrady
- Contact:
delka sms
nevite nekdo jak zvetsit pocet obem odesilane zpravy? v zakladu je 6sms v jedne.
drive jsem mel glofishe a ten mi umoznil skoro nekonecnou sms. ikdyz se pri odesilani rad hryzl.
drive jsem mel glofishe a ten mi umoznil skoro nekonecnou sms. ikdyz se pri odesilani rad hryzl.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
