Počet ploch
Posted: Sun Nov 14, 2010 17:50
Jde nějak nastavit méně než těch sedm ploch, třeba jen tři? Nikde jsem to nenašel. Děkuji.
Android, iPhone, Windows, chytrá domácnost a technologie…
https://smartmania.cz/forum/
V HTC Sense to nejde. Dej si obsah jen na tři "vnitřní" plochy a na ostatní nerolujmartasbas wrote:třeba jen tři?
Offtopic - ale v MIUI Rom pro HTC Desire lze nastavit tuším až 25 plochsemacik wrote:mne osobne je málo aj tých 7..