Page 1 of 1

Počet ploch

Posted: Sun Nov 14, 2010 17:50
by martasbas
Jde nějak nastavit méně než těch sedm ploch, třeba jen tři? Nikde jsem to nenašel. Děkuji.

Počet ploch

Posted: Sun Nov 14, 2010 17:59
by semacik
myslim ze od vyroby sa to neda ... , mne osobne je málo aj tých 7.. :???:

Počet ploch

Posted: Mon Nov 22, 2010 23:25
by Luboš Klicpouch
martasbas wrote:třeba jen tři?
V HTC Sense to nejde. Dej si obsah jen na tři "vnitřní" plochy a na ostatní neroluj :) nebo zkus alternativní Launcher.
semacik wrote:mne osobne je málo aj tých 7.. :???:
Offtopic - ale v MIUI Rom pro HTC Desire lze nastavit tuším až 25 ploch :-)