Počet ploch
Počet ploch
Jde nějak nastavit méně než těch sedm ploch, třeba jen tři? Nikde jsem to nenašel. Děkuji.
Počet ploch
myslim ze od vyroby sa to neda ... , mne osobne je málo aj tých 7.. 
-
Luboš Klicpouch
- smartguru

- Posts: 569
- Joined: Mon Dec 31, 2007 14:00
- Zařízení: SGN
- Location: Praha
Počet ploch
V HTC Sense to nejde. Dej si obsah jen na tři "vnitřní" plochy a na ostatní nerolujmartasbas wrote:třeba jen tři?
Offtopic - ale v MIUI Rom pro HTC Desire lze nastavit tuším až 25 plochsemacik wrote:mne osobne je málo aj tých 7..
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 0 guests
