Page 1 of 1

správne zatváranie aplikácií

Posted: Thu Oct 07, 2010 16:52
by majo9
chcem sa spýtať ako mám zavrieť aplikáciu alebo hru napr. ale tak aby mi ju vyplo úplne.. pretože keď dám krížik vpravo hore tak ju len minimalizuje a musím to vypínať cez správcu úloh... niektoré aplikácie majú možnosť ukončiť ale napr. správca súborov nejde inak zavrieť len krížikom a vypnúť úplne to treba cez správcu úloh...
alebo som d*b*l a neviem narábať s telefonom.. ospravedlňujem sa za možno blbú otázku...

správne zatváranie aplikácií

Posted: Thu Oct 07, 2010 17:18
by htcjirka
Stahni si HTC Taskmanager z tohoto odkazu
http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... 3&p=145971" onclick="window.open(this.href);return false;
a nastav dle libosti,treba dlouhe podrzeni krizku zavreni aplikace,kratke jen minimalizovani apod,proste jak ti to vyhovuje..
Priste pouzivej funkci hledat..