Page 1 of 1
Hlasový záznam jako zvonění?
Posted: Fri Sep 17, 2010 12:29
by Aleš M.
Lze použít nahrávku z Hlasového záznamu jako zvonění? Mám na mysli třeba si nahrát zvuk mojí motorky a potom ho používat jako vyzváněcí tón. A jestli to jde tak prosím poraďte jak a kam tento soubor uložit. Díky Aleš.
Hlasový záznam jako zvonění?
Posted: Fri Sep 17, 2010 16:44
by Argi
proc by to nemelo jit? Staci pak soubor nakopirovat do My Documents/My Ringtones, tusim, ze to funguje i pri nakopirovani souboru primo do adresare Windows.
Hlasový záznam jako zvonění?
Posted: Fri Sep 17, 2010 20:54
by htctester
jako zvonění převeď třeba do mp3 ,dej do rootu karty a nastav v nastavení atd atd atd
Hlasový záznam jako zvonění?
Posted: Thu Sep 23, 2010 10:01
by Aleš M.
Už jsem přišel na to, že se v nabídce u pořízeného záznamu objeví hláška "Použít jako vyzváněcí tón" a nic se nemusí nikam kopírovat. Díky všem za odpovědi a lze tento můj dotaz považovat za vyřízený. Aleš.
-- doplnění předchozího příspěvku (čtv zář 23, 2010 11:01) --
Už jsem přišel na to, že se v nabídce u pořízeného záznamu objeví hláška "Použít jako vyzváněcí tón" a nic se nemusí nikam kopírovat. Díky všem za odpovědi a lze tento můj dotaz považovat za vyřízený. Aleš.