Page 1 of 1
facebook s chatem
Posted: Thu Sep 16, 2010 18:18
by jarysek120
nevite nekdo nakou utilitku na facebok s chatem? pouzivam parlingo a fim ale oboje sou na ho... nema nekdo neco lepsiho?
facebook s chatem
Posted: Thu Sep 16, 2010 19:43
by Misha kulicka
Facebook chat jde zprovoznit například v IM klientu
QIP PDA přes protokol jabber. Jak to nastavit najdeš třeba
zde
facebook s chatem
Posted: Thu Sep 16, 2010 19:54
by koumes
A nimbuzz snad nefunguje?Vyvoj je sice zastaven,ale posledni vydana verze je funkcni.
facebook s chatem
Posted: Fri Oct 29, 2010 15:50
by jarysek120
tak parlingo uz nefunguje... pouzivate nekdo neco na facebook chat??
facebook s chatem
Posted: Fri Oct 29, 2010 16:13
by msv
Já používám Palringo už hodně dlouhou dobu a bez problému. Jak na HD2, tak na Desire HD. Není to bůhví jaká pastva pro oči a omalovánky, ale účel to plní. A mám tam nastavené účty jak na ICQ, Messengera, tak na Facebook chat.
facebook s chatem
Posted: Fri Oct 29, 2010 16:21
by jarysek120
ja ho pouzival taky.. nedky to sice dost blblo ale budis, jenze posledni dva dny prestal fungovat i kamikovy nejde ale jen facebook icq normalne jede