Nová beta verze klienta Tweetdeck se třemi novými widgety

Diskuze o systému Android (N, 6.x… tipy na úpravy, všeobecná diskuze)
Post Reply
Martin Prokop
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 225
Joined: Thu Jan 07, 2010 19:08
Zařízení: HTC 8X, Optimus 4X HD a HP Touchpad
Location: Praha
Contact:

Nová beta verze klienta Tweetdeck se třemi novými widgety

Post by Martin Prokop »

Na vydání finální verze Tweetdecku pro Android se stále čeká, přesto nás vývojáři zásobují alespoň řadou beta verzí. Ta poslední s označením 0.9.8 nabízí hned tři nové widgety. Dva z nich jsou pro rychlý přechod na hlavní obrazovku aplikace, zmínek (mentions) a přímých zpráv (direct messages). Ten poslední je pak pro rychlý update vašeho stavu neboli tweetu. Přímo z plochy k němu můžete přiložit také obrázek.

obrázek

Jelikož před finální verzí může vyjít už jen jedna beta verze (0.9.9) oficiální vydání se opravdu blíží. Napovídají tomu i nově přidané widgety a celkový vzhled a funkčnost aplikace, která je na vysoké úrovni. Otázkou ale zůstává, zda se Tweetdeck pro Android stane stejně úspěšným jako pro iPhone a iPad, případně pro osobní počítače.

Aktuální verzi naleznete ke stažení pod tímto odkazem. Jakého klienta na vašem Android zařízení preferujete vy? Také jste si oblíbili Tweetdeck nebo máte jiného favorita?

Zdroj: Phandroid.com
ice3437
nováček
nováček
Posts: 21
Joined: Mon Dec 15, 2008 14:53
Zařízení: HTC Desire
Location: Liberec

Nová beta verze klienta Tweetdeck se třemi novými widgety

Post by ice3437 »

Pouzivam Touiteur Premium a spokojenost, prehledny, spolehlivy i graficky povedeny.
Stepik
nováček
nováček
Posts: 20
Joined: Wed Sep 01, 2010 14:05
Zařízení: HTC Desire

Nová beta verze klienta Tweetdeck se třemi novými widgety

Post by Stepik »

používal sem klasickej androidí Facebook a na Twitter pak Twidroyd…ale TweetDeck používam i na desktopu, na androidí verzi sem čekal jak na smilování :) sice nemá všechno, co nabízí obě samostatný aplikace (ale třeba nakonec bude mít ;)), ovšem na 90 % věcí postačí, já sem spokojenej
h00ked
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 68
Joined: Thu Jul 29, 2010 14:16
Zařízení: Samsung nexus S
Contact:

Nová beta verze klienta Tweetdeck se třemi novými widgety

Post by h00ked »

já jsem si hodně oblíbil twidroyd, nějak mi nejvíc vyhovuje, ikdyž na něj hodně lidí nadává :)
MichalSykora
nováček
nováček
Posts: 18
Joined: Tue May 18, 2010 0:25
Zařízení: HTC Desire

Re: Nová beta verze klienta Tweetdeck se třemi novými widget

Post by MichalSykora »

Nevím proč, také ho používám a jsem s nim spokojen.
Post Reply

Return to “Operační systém Android”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests