HD2: využití kontaktů vedle baterky

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
Sir Andrew
smartstar
smartstar
Posts: 915
Joined: Mon Jun 27, 2005 9:11
Zařízení: Lumia 925
Location: Praha (+ Uherský Brod)

HD2: využití kontaktů vedle baterky

Post by Sir Andrew »

Předem se omlouvám, jesti se to tady už řešilo, ale pořádně jsem ani nevěděl jak to pojmenovat = co hledat.

Při pohledu na zadní část Lea mě zaujaly tři nevyužité kontakty a hned mě napadlo jejich využití jako tomu je u HTC Himalay. Tam se nad baterku dal připojit kryt obsahující VGA OUT, CF slot a druhou baterku.
Recenze rozšiřujícího krytu

Netuší někdo o něčem podobném na Lea? CF slot je v dnešní době mrtvý, ale VGA OUT se hodí. Když už ho uměla starší generace chipsetu, tak proč ne nový Snapdragon :)

Image
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

HD2: využití kontaktů vedle baterky

Post by htcjirka »

To jsou kontakty,kdyz mas ten aktivni zadni kryt pro Car kit
Po pripojeni HD2 automaticky detekuje umístění do auta a spusti Navipanel a zaroven je pres ten kulaty konektor HD2 nabijeno.

Image

To me prekvapuje,ze toto nevis.. :-)
Sir Andrew
smartstar
smartstar
Posts: 915
Joined: Mon Jun 27, 2005 9:11
Zařízení: Lumia 925
Location: Praha (+ Uherský Brod)

HD2: využití kontaktů vedle baterky

Post by Sir Andrew »

Tento obrázek jsem taky vygoogli, ale to, že tím prochází šťáva jsem zamítl, protože jsem kdesi viděl návod na úpravu kabelu, aby aktivoval Navipanel -> všo okolo něj jsem přiřkl microUSBčku :)
Každopádně díky za info. O rozšiřujícíh hračkách si dál můžu nechat jen snít :(
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest