FB a obrázky
Posted: Thu Aug 26, 2010 14:16
vždy keď som na FB mi ukladá do mobilu fotky ludí... alebo obrázky...
zaberá to zbytočne pamať telefonu a nebaví ma to stále odstraňovať.. ukladá to do temp zložky v telefone..
dá sa tomu voláko zabrániť ?? aby mi ich neukladalo ?? vypnúť niečo alebo ja neviem... skúšal som všeličo už..
zaberá to zbytočne pamať telefonu a nebaví ma to stále odstraňovať.. ukladá to do temp zložky v telefone..
dá sa tomu voláko zabrániť ?? aby mi ich neukladalo ?? vypnúť niečo alebo ja neviem... skúšal som všeličo už..