Page 1 of 1

FB a obrázky

Posted: Thu Aug 26, 2010 14:16
by majo9
vždy keď som na FB mi ukladá do mobilu fotky ludí... alebo obrázky...
zaberá to zbytočne pamať telefonu a nebaví ma to stále odstraňovať.. ukladá to do temp zložky v telefone..
dá sa tomu voláko zabrániť ?? aby mi ich neukladalo ?? vypnúť niečo alebo ja neviem... skúšal som všeličo už.. :???:

FB a obrázky

Posted: Thu Aug 26, 2010 14:47
by koumes
Asi nééééé vše,skus ClearTemp a uvidíš.