Emaily, hovory a SMS jako plugin na Today...

Diskuze o programech pro Windows Mobile
Odpovědět
KVARK
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř črc 01, 2009 18:44
Zařízení: LG Optimus 2X

Emaily, hovory a SMS jako plugin na Today...

Příspěvek od KVARK »

Nevíte o nějakém pluginu který by dokázal zobrazovat upozornění na zprávy a hovory? Ten defaultní Messaging plugin od MS je prostě hnus. Nedá se ovládat prsy, nemá žádná nastavení atd. Jde mi jen o plugin. Nechci si do zařízení instalovat celý Resco Contact Manager apod. SPB Phone Suite mi zase rozhodil zvuková nastavení v celém systému a ty jeho ikonky jsou taky dost malé. Díky za každou radu.
skurakai
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 90
Registrován: pon lis 10, 2008 18:27
Zařízení: HTC TyTn II, WM 6.1

Emaily, hovory a SMS jako plugin na Today...

Příspěvek od skurakai »

Jednoduchý plugin bohužel neznám. Já používám shell SPB Mobile Shell který má taktéž ikony upozornění a přístupu na nové SMS, e-maily a hovory.

A co Manila? Ta ti také nevyhovuje?

Vím. Jsou to komplexnější řešení než by sis představoval. Snad někdo poradí něco méně sofistikovaného :-)
KVARK
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř črc 01, 2009 18:44
Zařízení: LG Optimus 2X

Emaily, hovory a SMS jako plugin na Today...

Příspěvek od KVARK »

Manila? Jestli myslíš ten 2D plugin z Kaisera, tak ten bohužel podporuje jen QVGA. Pokud jde o Sense, tak k tomu se ani nemá cenu vyjadřovat. Mobile Shell jsem jednu dobu zkoušel, ale připadá mi celkem pomalý a nepřehledný. Rozhodně pomalejší než je blesková odezva věcí na klasické Today.

Tak jsem to nakonec vyřešil poslední verzí SPB Diary. Ten program v sobě kombinuje všecko možné(kalendář, poznámky, emaily , SMS, úkoly, kontakty, dokumenty...). Navíc tam jde nastavit každý detail a i přesto je to celkem přehledné. Možnost integrace SPB Weather a Pocket Plus. Odezva blesková. Doporučuju všem :!:
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Emaily, hovory a SMS jako plugin na Today...

Příspěvek od IkE Blaster »

U SPB Phone Suite vypnout profily? No, to je jedno... podívej se na HomeScreen++. Hlavně neřeš aktuální screeny, jde o to, ho co nejvíce osekat. Můžu ti poslat starší verzi, kde to půjde lépe, nemá tolik hovadin (napodobení TouchFlo3D atd.). Vzhled je řešení přes XML soubor, jako ikony se dají použít obrázky.
KVARK
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř črc 01, 2009 18:44
Zařízení: LG Optimus 2X

Emaily, hovory a SMS jako plugin na Today...

Příspěvek od KVARK »

Díky, ale HS++ mi nějak nesedl. Hledal jsem i skiny na XDA, ale kromě těch hodin přímo od autora jsem nic použitelného nenašel. Snažím se na Today vyladit všecko tak, abych nepotřeboval stylus, bylo to maximálně funkční a zároveň i koukatelné. SPB Diary je výborná věc. Akorát jsem teď přišel na takový menší bug, který mi vadí. Mám dva emaily (Google a Seznam). Diary nabízí synchronizaci všech emailů zaráz, což se mi velmi hodí, nemusím pak lézt do každého zvlášť. Nicméně vždycky po restartu PDA, když klepnu na synchronizaci, tak se akorát stáhne pošta jen v jednom účtu. Musím pak zase přehodit profily v nastavení pošty aby to zase jelo. Asi napíšu ještě na podporu SPB, ale říkal jsem si, kdyby tu někdo věděl jak na to....?
Odpovědět

Zpět na „Aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti