Zmizeni zastupcu v nabidce Start
Posted: Sun Aug 08, 2010 6:37
Ahoj, mam problem, zmizeli mi v nabidce Start vsichni zastupci, zustalo tam jen "home", nastavoval jsem v registrech pouze HKCU\MUI\CurLang kvuli spatnemu zobrazovani cestiny v mailech, coz ale myslim, ze by to nemelo mit spojitost.
Netusite, co se mohlo stat?
diky
Netusite, co se mohlo stat?
diky