Page 1 of 1

Zmizeni zastupcu v nabidce Start

Posted: Sun Aug 08, 2010 6:37
by Argi
Ahoj, mam problem, zmizeli mi v nabidce Start vsichni zastupci, zustalo tam jen "home", nastavoval jsem v registrech pouze HKCU\MUI\CurLang kvuli spatnemu zobrazovani cestiny v mailech, coz ale myslim, ze by to nemelo mit spojitost.

Netusite, co se mohlo stat?

diky

Zmizeni zastupcu v nabidce Start

Posted: Sun Aug 08, 2010 7:14
by Milan Pištělka
To právě souvislost může mít dosti významnou, protože např. složka "Programs" v EN je v CZ "Programy". Ti zástupci tam někde jsou jen v jiném adresáři.