Zmizeni zastupcu v nabidce Start

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
Argi
nováček
nováček
Posts: 46
Joined: Sat Jul 24, 2010 10:21
Zařízení: Samsung Galaxy S III

Zmizeni zastupcu v nabidce Start

Post by Argi »

Ahoj, mam problem, zmizeli mi v nabidce Start vsichni zastupci, zustalo tam jen "home", nastavoval jsem v registrech pouze HKCU\MUI\CurLang kvuli spatnemu zobrazovani cestiny v mailech, coz ale myslim, ze by to nemelo mit spojitost.

Netusite, co se mohlo stat?

diky
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Posts: 762
Joined: Sat Jul 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Location: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

Zmizeni zastupcu v nabidce Start

Post by Milan Pištělka »

To právě souvislost může mít dosti významnou, protože např. složka "Programs" v EN je v CZ "Programy". Ti zástupci tam někde jsou jen v jiném adresáři.
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest