Ahoj, mam problem, zmizeli mi v nabidce Start vsichni zastupci, zustalo tam jen "home", nastavoval jsem v registrech pouze HKCU\MUI\CurLang kvuli spatnemu zobrazovani cestiny v mailech, coz ale myslim, ze by to nemelo mit spojitost.
Netusite, co se mohlo stat?
diky
Zmizeni zastupcu v nabidce Start
-
Milan Pištělka
- smartguru

- Posts: 762
- Joined: Sat Jul 12, 2008 8:17
- Zařízení: HTC HD2 Leo
- Location: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)
Zmizeni zastupcu v nabidce Start
To právě souvislost může mít dosti významnou, protože např. složka "Programs" v EN je v CZ "Programy". Ti zástupci tam někde jsou jen v jiném adresáři.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
