HD2 od T-Mobile ano či ne?

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
zelinar
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Posts: 3
Joined: Wed Jul 21, 2010 15:20
Zařízení: N95

HD2 od T-Mobile ano či ne?

Post by zelinar »

Jaké jsou prosím nevýhody koupě u T-Mobilu. Jak dalece vadí jejich ROM pro použití u jiného operátora. Je jejich ROM nějak funkčně omezena?
Cena s předplacenkou je docela výhodná.
Děkuji.
Franky52
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 91
Joined: Thu Dec 17, 2009 22:37
Zařízení: HTC HD2

HD2 od T-Mobile ano či ne?

Post by Franky52 »

Ono je něco u T-Mobile výhodné? Tak tomu říkám překvapivá zpráva.
User avatar
koumes
moderátor
moderátor
Posts: 2027
Joined: Mon Jun 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Location: Praha
Contact:

HD2 od T-Mobile ano či ne?

Post by koumes »

K postu frankyho se nebudu vyjadrovat,ARGH.Jinak jde o brandovanou verzi,co se tyka prostredi,nahrat posledni HTC rom je v odemknuti a ztrata zaruky.Pokud je ale uzivatel znaly a sikovny,tak si poradi s ruznymy programky a nejak nevadi ta customizace.
barberry.pha
smartstar
smartstar
Posts: 977
Joined: Sun May 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Location: Praque

HD2 od T-Mobile ano či ne?

Post by barberry.pha »

cena je to zajimava jak jsem koukal :) jenom si zjisti jestli to neni cena pri objednani pres eshop t-mobile ...
jinak rom je tam od t-mobile, u jinacich operatoru nevadi a pokud nejsi narocny uzivatel tak by ti vadit nemelo a t-mobile na svych strankach ( http://www.t-mobile.cz/web/cz/osobni/po ... ol_count=1" onclick="window.open(this.href);return false; ) jak jsem koukal uvolnil uz i posledni verzi rom takze by to melo bezet uplne v pohode po naistalovani, instalovat se da vsechno a nahravat taky jako na kazdem hd2, akorat kdyz vyjde oficialni nova rom tak na t-mobile jde nahrat az po odemceni a ztraty zaruky jak psal koumes,ale uprimne kdyz si tam nahrajes tu posledni rom od t-mobile tak to bude uplne dostacuji a tel si uzijes :)
zelinar
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Posts: 3
Joined: Wed Jul 21, 2010 15:20
Zařízení: N95

HD2 od T-Mobile ano či ne?

Post by zelinar »

Díky všem. Cena je s 10% slevou, s předplacenkou, s e-shopu. Výhodou je záruka operátora, nemusím se přetahovat s nějakým prodejcem. ROM T-Mobile by mě nevadila, jde o to, že tam bude SIM O2, připojím se v pohodě k netu a WIFI, nebo je to nějak omezeno? Někde jsem četl i omezení v instalaci aplikací. Nechce se mě telefon odblokovat a přehrát SW , telefon budu používat běžným způsobem. Asi jej objednám, nakonec mám 14 dnů na vyzkoušení tak o nic nejde.
barberry.pha
smartstar
smartstar
Posts: 977
Joined: Sun May 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Location: Praque

HD2 od T-Mobile ano či ne?

Post by barberry.pha »

S cim co si psal bys problem mit nemel, jedina blokace je na instalovani ofiko rom, pouze ty co pusti t-mobile, az ho budes mit tak se podivej jakou mas verzi a pripadne si ji stahni s odkazu co jsem tady daval pripadne si rekni v t-mobilu aby ti tam nahrali tu posledni, mela by resit bugy ktere meli prvni rom v hd2 ;)
zelinar
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Posts: 3
Joined: Wed Jul 21, 2010 15:20
Zařízení: N95

HD2 od T-Mobile ano či ne?

Post by zelinar »

Blokace je na ofiko ROM, nahraný jsou jejich tapety, víc na prodejně neví. Zkusím ještě Samsung Galaxy S a uvidím. Moc se mě do Androidu nechce.
barberry.pha
smartstar
smartstar
Posts: 977
Joined: Sun May 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Location: Praque

HD2 od T-Mobile ano či ne?

Post by barberry.pha »

Pritelkyne ma compactV od t-mobile (brandovy td2) a nahral jsem ji tam posledni verzi rom od t-mobile a spokojene si ho uziva takze bych se az tak toho hd2 od t-mobilu nebal, moznost hspl je vzdy ale nahranim posledni rom od t-mobilu 1.72 co ma t-mobile na strankach pobezi urcite v pohode flashovat nebudes moci, ja to udelal jenom u HD protoze jsem chtel wm6,5 a novejsi sense ;) takze pokud nechces android tak do hd2 urcite jdi ;)
jony5k
nováček
nováček
Posts: 15
Joined: Thu Aug 12, 2010 11:19
Zařízení: HTC HD2 16GB Energy ROM r2.15.50.14 / Vodafone
Location: Česká Lípa

HD2 od T-Mobile ano či ne?

Post by jony5k »

Mám HD2 od TM a s VodkaFone mi fungoval hned, jen tam bylo jejich logo, a něco růžovýho ve Start menu, taky nešli nastavit datové sítě jiných operátorů. To ale nevadí, na to je medicína...
Pro reklamaci se přece nechá všechno vrátit zpátky na růžovo.

Ps. Nemám rád růžovou.
Libunda
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 440
Joined: Thu Dec 11, 2008 9:47
Zařízení: HD2, iPAD, iPhone4, HTC One X
Location: Náchodsko

HD2 od T-Mobile ano či ne?

Post by Libunda »

Mám již delší dobu HD2 od T-mobile. Tenkrát jsem vyreklamoval u T-mobile SEX1, po dvou letech jsem 1 000 kč doplatil a koupil HD2 :-D
Nicméně brandovaný win šly hned pryč, v PC mám uloženou jejich aktuální brandovanou ROM a jinak si jedu na
ROMkách z XDA.
Nevidím jediný problém s mobilem od T-mobile.
Vše funguje jak má.
V případě problému vrátím SPL , brandovanou ROM a posílám na reklamaci.
emperior
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Posts: 2
Joined: Sat Sep 13, 2008 17:26

HD2 od T-Mobile ano či ne?

Post by emperior »

Hezký den,

mohu se zeptat, či spíše si chci jen ujistit. Nalezl jsem zmiňovanou aktualizaci T-M HD2 (jak na webu T-M tak na stránkách HTC). Předpokládám, že se jedná o jendu a tutéž aktualizaci. Nicméně chci se ujistit, že tato aktualizace není jen "pouhou" aktualizací (nějakej diff), ale plnohodnotným instalátorem systému. Jde mi o to, že mám ve zvyku přeflashovat čas od času svá zařízení. Tak chci vědět, zda-li tuto aktualizaci lze k tomutéž účelu posloužit. Nemluvě o jejím použití v případě raklamace. Nemám totiž k dispozici ani instalátor výchozího systému od T-M.

díky
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot], Google and 2 guests