Page 1 of 1

Opětovné zamčení telefonu po ztrac.volání

Posted: Thu Jul 08, 2010 16:54
by Meggy
Potřebuji radu než to HDčko rozšlápnu :)

Fon zamčenej, v kapse, do toho telefon, nezvednu ho, ale display zůstane odemčen a samozřejmě v té kapse se spustí během nošení vše co je na ploše (opět nechápu - kapacitní diplay by měla ovládat jen kůže nebo spec.pero), případně se komplet zmrví nastavení rozmístění ikon.

Jo a používám SPB MS 3.5.5 (dělá to na všech verzích)