Fon zamčenej, v kapse, do toho telefon, nezvednu ho, ale display zůstane odemčen a samozřejmě v té kapse se spustí během nošení vše co je na ploše (opět nechápu - kapacitní diplay by měla ovládat jen kůže nebo spec.pero), případně se komplet zmrví nastavení rozmístění ikon.
Jo a používám SPB MS 3.5.5 (dělá to na všech verzích)
