Opětovné zamčení telefonu po ztrac.volání

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
Meggy
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 71
Joined: Sat Jan 02, 2010 12:49
Zařízení: HTC HD2, DELL STREAK

Opětovné zamčení telefonu po ztrac.volání

Post by Meggy »

Potřebuji radu než to HDčko rozšlápnu :)

Fon zamčenej, v kapse, do toho telefon, nezvednu ho, ale display zůstane odemčen a samozřejmě v té kapse se spustí během nošení vše co je na ploše (opět nechápu - kapacitní diplay by měla ovládat jen kůže nebo spec.pero), případně se komplet zmrví nastavení rozmístění ikon.

Jo a používám SPB MS 3.5.5 (dělá to na všech verzích)
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: Semrush [Bot] and 1 guest