Page 1 of 1

Marketplace

Posted: Fri Jul 02, 2010 9:24
by majo9
Chcem sa spýtať keď som si posťahoval pár aplikácií a hier stadeto do mobilu za to sa platí ???
Lebo tam píše že je to bezplatné... Ale chcem sa ujistiť..

Marketplace

Posted: Fri Jul 02, 2010 11:54
by Pavel Vlasák
Pokud jsou aplikace uvedeny jako zdarma, platíš pouze za stažená data. Paušálem nebo za každý KB.