Marketplace
Posted: Fri Jul 02, 2010 9:24
Chcem sa spýtať keď som si posťahoval pár aplikácií a hier stadeto do mobilu za to sa platí ???
Lebo tam píše že je to bezplatné... Ale chcem sa ujistiť..
Lebo tam píše že je to bezplatné... Ale chcem sa ujistiť..