Page 1 of 1

Zrcadlova folie - nejvetsi odpornost!!!

Posted: Fri Jun 25, 2010 18:35
by niky79
Zdravim, doporucuji nekupovat ZRCADLOVOU FOLII na displej, Brando.

To je takovy hnus, ze jsem vetsi nevidel. Nalepite, zapnete displej a

- kontrast oproti puvodnimu snizeny jak prase
- obraz je plny duhovych odlesku, zadna jednolita bila barva!

Viz tady: http://img189.imageshack.us/img189/5932/dscn4137r.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Zlata matna folie!

Zrcadlova folie - nejvetsi odpornost!!!

Posted: Fri Jun 25, 2010 18:48
by elcrys
Těchto fólií jsem si také dříve všiml a naprosto nepochopil jejich účel (pravděpodobně pouze "super" vzhled). Že to bude tak hrozné jsem ale nevěděl.