Zrcadlova folie - nejvetsi odpornost!!!

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Post Reply
niky79
smartguru
smartguru
Posts: 539
Joined: Sat Sep 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

Zrcadlova folie - nejvetsi odpornost!!!

Post by niky79 »

Zdravim, doporucuji nekupovat ZRCADLOVOU FOLII na displej, Brando.

To je takovy hnus, ze jsem vetsi nevidel. Nalepite, zapnete displej a

- kontrast oproti puvodnimu snizeny jak prase
- obraz je plny duhovych odlesku, zadna jednolita bila barva!

Viz tady: http://img189.imageshack.us/img189/5932/dscn4137r.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Zlata matna folie!
elcrys
smartguru
smartguru
Posts: 541
Joined: Fri Mar 14, 2008 13:05
Zařízení: Sony Ericsson Xperia mini, Nexus 7 (2013)

Zrcadlova folie - nejvetsi odpornost!!!

Post by elcrys »

Těchto fólií jsem si také dříve všiml a naprosto nepochopil jejich účel (pravděpodobně pouze "super" vzhled). Že to bude tak hrozné jsem ale nevěděl.
Post Reply

Return to “HTC Touch Diamond2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest