
Nemůže mi někdo poradit, jak ty řádky zmenšit? Tuším, že to bude někde v registrech, ale vůbec nevím kde...
-- doplnění předchozího příspěvku (úte kvě 25, 2010 7:30) --
Nikdo neví? Trošku jsem pátral a mám podezření, že za to může fakt nějaký téma. Přepnutí na původní téma ničemu nepomohlo. Odinstalace všech nainstalovaných témat (hlonpřes nastavení-odebrat programy) taky ničemu nepomohlo.
Tak bych chtěl zkusit někoho s WM 6.5.3, kdo nemá ty řádky tak obrovský, poprosit, jestli by mi neuložil a neposlal tyhle klíče z registru:
HKLM\System\GWE
HKCU\Software\Microsoft\Today
Díky
-- doplnění předchozího příspěvku (čtv čer 03, 2010 22:27) --
Vyřešeno. V registrech je nějaký nastavení o zobrazení náhledu a když jsem nastavil na 0, tak to je ok.
