Page 1 of 1

Téma rock and republic black

Posted: Wed May 12, 2010 15:53
by Pistolník
Můžete mi prosím někdo z ROM 1,66 nebo z jiné (kde to je) vyextrahovat téma "rock and republic black.tsk". Moc se mi líbilo. Mám Duttys ROMku a tam není. Díky

Téma rock and republic black

Posted: Wed May 12, 2010 16:56
by motas

Téma rock and republic black

Posted: Wed May 12, 2010 20:08
by Milan Pištělka
Obávám se, že pouze .tsk soubor nestačí. V adresáři \Windows musí být ještě spousta .png souborů k příslušnému tématu.

Téma rock and republic black

Posted: Wed May 12, 2010 20:15
by Petulinek
Mozna toto: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=628381" onclick="window.open(this.href);return false;

Téma rock and republic black

Posted: Tue May 18, 2010 12:10
by Pistolník
Díky oběma. Odkaz .tsk mi vše přebarví, což mi docela vyhovuje. Zmenší se však font písma - což mi nevadí. Odkaz z XDA jsem radši nezkoušel. Je poupravené pro 6.5.x a nevím, co by mi to udělalo za neplechu.