KIN One na videu: Vybalení a první spuštění

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Post Reply
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

KIN One na videu: Vybalení a první spuštění

Post by Jiří Hrma »

Už od zítřejšího dne je možné v USA předobjednat nové telefony Microsoftu - KIN One a KIN Two, které pohání systém postavený na jádře Windows Phone 7, i když kompletně uzavřený bez možnosti jakéhokoliv rozšíření ze strany uživatele. Redaktoři zahraničních magazínů už mají k dispozici testovací kousky na recenze (kdypak se asi dočkáme v ČR :-) ), a tak se začínají objevovat první videa. Dnes se zaměříme na prcka KIN One, který zaujme velice malými rozměry a netradičním designem. Pokud si získal i vaši pozornost, podívejte se na přiložená videa.

Vybalení telefonu KIN One
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=IlPqtZKrtj0[/youtube]

První spuštění
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=-yot-jLjl5I[/youtube]

Záznam z kamery
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=NsyyFg_0-bY[/youtube]

Pokud vím, tak při představení Microsoft hlásal, že oba telefony budou nabízet kvalitní optiku, která zajistí povedené snímky. Pořízený videozáznam mě ale nijak neohromil a podle recenze serveru CNET to není nijak valné ani s fotografiemi.
User avatar
Jiří Hanč
smartguru
smartguru
Posts: 553
Joined: Mon Mar 19, 2007 14:47
Zařízení: HTC HD2 NANDroid

KIN One na videu: Vybalení a první spuštění

Post by Jiří Hanč »

Wow, what a nice MP4 player.
No, that's my phone...
Takže, asi tak...
RDT
VIP
VIP
Posts: 450
Joined: Tue Apr 10, 2007 21:59
Zařízení: HTC HD7, Sony Vaio UX380N (100GB) a P92KS
Contact:

KIN One na videu: Vybalení a první spuštění

Post by RDT »

Přemýšlím, pod vlivem jaké omamné látky právě právě jsem, ale mě se KIN One najednou líbí :tlem:.

Vždycky se mi líbila vajíčka, tohle je dokonce vajíčko s plnohodnotnou klávesnicí. S fylosofií samozřejmě nesouhlasím, vyjadřuji se k designu :wink:.
User avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2089
Joined: Tue Jun 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Location: Trutnov

KIN One na videu: Vybalení a první spuštění

Post by YAMATO »

Jako sorry ale Kin jednička je proklatě ORIGINÁLNÍ od balení až po přístroj samotný! Nekoupil bych si to ani náhodou, taky nejsem cílová skupina, ale prostě je to fakt něco jinýho.
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Posts: 2515
Joined: Sun Apr 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Location: Plzeň

KIN One na videu: Vybalení a první spuštění

Post by Ruslan Botsyurko »

Koukám, že foťák natáčí celkem obstojně, akorát mikrofon dostává v tom větru trochu zabrat a nepříjemně to lupe. Jinak teda dokážu pochopit, že se takový stroj někomu bude líbit, někomu, kdo nemá velké nároky a líbí se mu kompaktní mobily. Na můj vkus je to rozhraní trochu chaotické a vadila by mi absolutní uzavřenost, ale jak psal YAMATO - ani já nepatřím do cílové skupiny, takže se zdržím podrobnějších komentářů.
Makatch
nováček
nováček
Posts: 6
Joined: Wed May 05, 2010 22:52
Zařízení: iPhone 5 64Gb White

KIN One na videu: Vybalení a první spuštění

Post by Makatch »

iPhone 3gs točí lepšie video a ma len 3,2 megapixel.
radospol
smartstar
smartstar
Posts: 896
Joined: Fri Dec 26, 2008 18:30
Zařízení: Huawei U8650 (sonic)

KIN One na videu: Vybalení a první spuštění

Post by radospol »

makath: hodnotny prispevok.

K veci: Na videu to vyzera ovela krajsie nez na fotkach.
gulii
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 396
Joined: Mon Nov 13, 2006 22:13
Zařízení: iPhone 6 Plus 64GB, Surface Pro 3

KIN One na videu: Vybalení a první spuštění

Post by gulii »

Doufám, že toto zařízení půjde koupit i za rozumné peníze u nás /popř. kolik stojí nedotovaný v USA?/. Ideální dárek pro přítelkyni 8-)
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2379
Joined: Sat Jan 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Location: Písek
Contact:

KIN One na videu: Vybalení a první spuštění

Post by IkE Blaster »

Trošku detail už je, že internet do mobile je v USA řádově cenově jinde, než u nás (nebo to tak neberou, prostě u nás stále není pro každého), tento telefon bych řekl už přímo vyžaduje stálé připojení. Ale pro mě osobně toto zařízení je docela chudé, na to, aby se kvůli tomu vyplatilo platit internetový tarif. Přeci jen na jiném PPC/PDA/smartphone atd. (WM, Android, Palm Pre, iPhone) je daleko více činností, kde internet využiji (samozřejmě, jak pro koho, ale nezdá se mi česká společnost tak závislá na sociálních službách, ti co jsou stejně pořád sedí u PC :) ), např. FTP apod.


Jinak jako zařízení zajímavé, ale ten systém (nepřehlednost) mi přijde výrazně horší, než u iPhone. Jestli iPhone dokázal s minimálními zkušenostmi ovládat běžný uživatel, nějak pochopil, kde co je, tak mám pocit, že tady bude vždycky vzpomínat, co kde najít.
pepin
nováček
nováček
Posts: 48
Joined: Mon Dec 15, 2008 17:43
Zařízení: HTC Touch HD
Location: Plzeň

KIN One na videu: Vybalení a první spuštění

Post by pepin »

Fuj to je zrůdnost, ještě ten smajl dole na klávesnici,už jsem asi moc starý, doufám že mi s tím nepřijdou děti domu. Už jenom ta představa být neustále online brrrr. Ale cílovou skupinu to 100% osloví.
piskokot
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Posts: 3
Joined: Tue Apr 20, 2010 19:03
Zařízení: HTC Snap S521

KIN One na videu: Vybalení a první spuštění

Post by piskokot »

Já bych šel spíš do KIN TWO. KIN ONE má podle mého gusta příliš malý display. Co by mi ale asi chybělo je instalování aplkací, na které jsem zvyklý ze svého smartphone s Windows Mobile 6. No uvidíme, třeba se najde nějaký chytrák co vymyslí crack. :-)
Post Reply

Return to “Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests