SMS-nefunkční upozornění
Posted: Wed Apr 28, 2010 15:21
Zdravím,
chtěl bych se zeptat jestli se tu taky někdo nesetkal s problémem, že při příjmu SMS není funkční upozornění.
V telefonu sem si nastavil upozorňující melodii a vibrace, ale při příchodu sms mi pouze zabliká dioda, jako by byli všechny zvuky vypnuty.. Ale pří příchozím hovoru, nebo upozornění (kalendář či cokoliv jiného) zvuk i vibrace normálně fungují.
Mám podezření na nějakou aplikaci která mi pozměnila registry, protože na čisté ROMce mi všechno jelo vpořádku.
chtěl bych se zeptat jestli se tu taky někdo nesetkal s problémem, že při příjmu SMS není funkční upozornění.
V telefonu sem si nastavil upozorňující melodii a vibrace, ale při příchodu sms mi pouze zabliká dioda, jako by byli všechny zvuky vypnuty.. Ale pří příchozím hovoru, nebo upozornění (kalendář či cokoliv jiného) zvuk i vibrace normálně fungují.
Mám podezření na nějakou aplikaci která mi pozměnila registry, protože na čisté ROMce mi všechno jelo vpořádku.