Page 1 of 1

SMS-nefunkční upozornění

Posted: Wed Apr 28, 2010 15:21
by blikcvak
Zdravím,
chtěl bych se zeptat jestli se tu taky někdo nesetkal s problémem, že při příjmu SMS není funkční upozornění.
V telefonu sem si nastavil upozorňující melodii a vibrace, ale při příchodu sms mi pouze zabliká dioda, jako by byli všechny zvuky vypnuty.. Ale pří příchozím hovoru, nebo upozornění (kalendář či cokoliv jiného) zvuk i vibrace normálně fungují.
Mám podezření na nějakou aplikaci která mi pozměnila registry, protože na čisté ROMce mi všechno jelo vpořádku.

SMS-nefunkční upozornění

Posted: Wed Apr 28, 2010 15:45
by htcjirka
A urcite jsi prepinal Senze(Manilu)do cestiny a zapomel tim padem dokopirovat chybejici soubory.Jsi asi milionty.
Chtelo by to vice cist.

http://wmmania.cz/clanky/upravy/hd2-upravy-1/" onclick="window.open(this.href);return false;

a zajimat te bude bod 48.