Soubory *_manila
Posted: Tue Apr 27, 2010 10:41
Zdravím,
nebyl by někdo od té dobroty a nevystavil někam soubory *_manila ze složky windows pro český jazyk (lang="cs-cz")? Jedná se mi o soubory po instalaci ROM a následně češtiny, ještě než se začnou instalovat uživatelské aplikace.
Děkuji
nebyl by někdo od té dobroty a nevystavil někam soubory *_manila ze složky windows pro český jazyk (lang="cs-cz")? Jedná se mi o soubory po instalaci ROM a následně češtiny, ještě než se začnou instalovat uživatelské aplikace.
Děkuji